Z Varaneo do e-przyszłości

Firma Euromet PL jako wyłączny dystrybutor w Polsce pojazdów elektrycznych niemieckiej marki Varaneo brała udział w organizowanej imprezie przez Silesia Business&Life Golf Cup 2022 oraz AGWC POLAND 2022. Projekt realizowano na polach golfowych objętych imprezą na terenie całej Polski począwszy od Sobień Królewskich Golf&CC, Wrocław Golf Club, Kalinowe Pola Golf Club, Sand Valley Golf Resort, Modry Las Golf Resort. Cała impreza trwała od miesiąca maja do września br. 

Marka Varaneo dzięki swej ofercie pojazdów przyszłości jakimi są rowery elektryczne (e-bike) oraz skutery elektryczne (e-scooter) prezentowała, a przede wszystkim oddała je w testowanie uczestnikom imprezy, pozwoliła odczuć wrażenia, zakosztować przyjemności poruszania się pojazdami Varaneo. Nazwa marki wywodzi się z języka hiszpańskiego, a oznacza wakacje, plaże, powiew letniego wiatru oraz wolność, co oddane zostało tym, którzy zaczerpnęli tego podczas jazdy na polach golfowych.

Oferta Varaneo to na tyle szeroka gama pojazdów, która zaspokoi wymagającego klienta. Dlatego też tworzone są produkty, które wzbogacą nasze życie, a do tego dzieje się to już dziś. Jest to rewolucja jaka docelowo ma spełnić oczekiwania konsumentów w przyszłości. Pojazdy elektryczne to nieunikniona przyszłość, zarówno dla poruszania się w miastach jak i poza nimi, w terenie nieutwardzonym, leśnym czy też na plaży. 

Mobilność elektryczna jest przyszłością, alternatywą dla zakorkowanych miast, a także dla stref gdzie wprowadza się coraz więcej zakazów dla pojazdów spalinowych. Ebike, czy escooter pozwala szybciej poruszać się w zatłoczonych aglomeracjach celem dotarcia do miejsc pracy, a dzięki escooterom pozwoli nawet sprawniej prowadzić niektóre dziedziny działalności gospodarczej, jak dostarczanie posiłków, prasy czy innych przesyłek kurierskich. Dzięki wydajnym akumulatorom odległości mogą być pokonywane bez utrudnień aglomeracyjnych, a także w terenach poza miastem. Zasięg oferowanych e-rowerów zaczyna się od 80 do 150 km, a skuterów elektrycznych od 40 do 120 km w zależności od wybranych akumulatorów. Dodatkowo poruszając się rowerem elektrycznym możemy więcej, szybciej i dalej dzięki elektrycznemu napędowi w porównaniu do tradycyjnych rowerów. Styl jaki oferuje marka Varaneo w przypadku e-rowerów to miejski, turystyczny, retro, plażowy lub model Dinky, którego można skrócić do połowy długości i zabrać z sobą do pociągu czy kampera na wakacje. Styl jaki oferuje w ramach e-scooterów to także retro jak z lat 70 oraz styl miejski, w tym także e-scooter C4, który potrafi się rozpędzić do 75 km/h. Dodatkowym atutem do zakupu e-scooterów jest e-dopłata 30% z programu Mój elektyk, maksymalnie 4000 zł, kiedy pojazd jest kupowany na potrzeby działalności gospodarczej. Pomagamy w pozyskaniu dotacji z programu, a także w uzyskaniu leasingu na zakupiony pojazd. Pojazdy Varaneo to niemiecka jakość adekwatna do przystępnej ceny. Do pojazdów można zakupić dodatkowe akcesoria takie jak bagażniki, stylizowane torby, czy też kufry na bagażnik dla e-scootera. Varaneo dokłada też ciągłych starań do podnoszenia mocy, wydajności, a także wprowadza szereg ulepszeń tak aby klient zawsze był doceniony. Varaneo przeznaczyło dla uczestników imprezy jako nagrody za trafienie do dołka w pierwszym uderzeniu, czyli hole in one. Niestety nikt z uczestników nie zdołał tego dokonać, a pojazdy, Varaneo przeznaczyło dla organizatora imprezy celem dalszego użytkowania.