Wspaniały Wielki Finał

Jedenasta edycja Silesia Business & Life Golf Cup za nami! Po raz pierwszy finał rozegraliśmy na polu golfowym WROCŁAW GOLF CLUB.  Jak zawsze wszystko odbyło się naprawdę z wielką pompą. After party odbyło się w prestiżowym hotelu MONOPOL, a na scenie wystąpiły jak zawsze wyśmienite gwiazdy. Do tego luksusowe alkohole, wyśmienite dania i doborowe towarzystwo. A wszystko to,  jak zawsze by promować grę w golfa i po prostu w sposób niezapomniany spędzić czas!


Droga do finału w Wrocławiu wiodła jednak przez eliminacje. Tegoroczny cykl składał się z trzech  turniejów zagranicznych: pierwszy z nich na wspaniałych polach w Belek - gdzie gościliśmy w hotelu Titanic Delux Golf następnie graliśmy w Phuket w Tajlandii by wrócić do Belek i goszcząc we wspaniałym hotelu Regnum rozegrać ostatatnie zagraniczne eliminacje. W maju przenieśliśmy się na nasze rodzime pola. Pierwszy turniej zagraliśmy w Sobieniach Królewskich następne eliminacje to Wrocław Golf Club, Kalinowe Pola. W lipcu to już nasza tradycja wspaniały turniej na Sand Valeley oraz wyjątkowa perełka to pierwszy turniej od trzech lat na wspaniałym polu Sierra Golf Resort - gdzie wspólnie z naszym głównym partnerem Port Gdańsk zagraliśmy pierwszą edycję Port Gdańsk Cup 2022 by Silesia Business&Life Golf Cup. Podczas tego wspaniałego turnieju towarzyszyła nam telewizja Golf Chanel i relację z tego wydarzenia można wielokrotnie oglądać na ich platformie.

Cykl turnieji eliminacjnych zakoczyliśmy w Modrym Lesie. Rolę gospodarza XII Edycji Silesia Business&Life Golf Cup objął 3 września Wrocław Golf Club. Tym razem turniej był jednodniowy. Nowością a zarazem podniesieniem prestiżu całemu wydarzeniu była wieczorna gala w hotelu MONOPOL WROCŁAW, gdzie na scenie najlepsi golfiści odebrali wspaniałe nagrody. W ciągu dwunastu już lat turnieje organizowane przez Silesia Business & Life zyskały niewątpliwą renomę. Wśród uczestników turniejów są prezesi znanych spółek, rozwijających się firm i po prostu miłośnicy golfa. Nie zabrakło i tym razem w naszym finale także gwiazd sportu i telewizji. Tomek Iwan czy Marek Kościkiewicz rywalizowali tym razem w jednym flaycie.

– Jest tutaj współzawodnictwo jest tu też dużo przyjaźni, dużo dobrych słów, nie jesteśmy tu zobligowani jakimś wynikiem chociaż wszyscy się staramy zagrać jak najlepiej - powiedział Marek Kościkiewicz.

– Bardzo się cieszę, że Klaudiusz już od 12 lat organizuje Silesia Business&Life Golf Cup  i ściąga tu coraz więcej ludzi. W eter idzie informacja jak jest fajnie jaka, jest fajna atmosfera, to co jest najważniejsze poza atmosferą jest rywalizacja sportowa - skwitował swoją obecność Tomek Iwan.

Turniejowi przyglądał się również nasz najlepszy obecnie polski Golfista Adrian Meronk. – Z tego co widziałem wielu najlepszych amatorów z Polski dziś się tutaj zjawiło co gwarantuje, że turniej stoi na wysokim poziomie, dodatkowo mamy dziś swietną pogodę do uzyskania dobrych wyników - powiedział  Adrian. Finał turniejów Silesia Business & Life to nie tylko sportowa rywalizacja, ale po prostu wielkie święto golfa. Wymaga więc specjalnej oprawy. Na polu na graczy czekały luksusowe alkohole i specjalnie wyselekcjonowane wina. 

– Kochani turniej golfowy za nami, to był wspaniały dzień, znamy już zwycięzców. Wiemy kto wygrał ale dzisiaj dekoracja oraz wręczanie pucharów w specjalnym miejscu. Drugi etap dzisiejszego dnia spędzimy w hotelu Monopol Wrocław. Odbędzie się dekoracja najlepszych, będzie gala dinner ze wspaniałym menu, będą koncerty: zaśpiewa Marek Kościkiewicz oraz zagra zespół Three Of Us. Na sam koniec będzie umilał wieczór dj i będzie jak zawsze zabawa do białego rana tak by godnie uczcić ten XII Tunirej Silesia Business&Life Golf Cup. To był wspaniały rok i zapraszamy na XIII edycję, już w październiku pierwszy wyjazd do Turcji – powiedział Klaudiusz Sevkovic. Na koniec Marek Kościkiewicz powiedział – Społeczność golfowa jest wogóle bardzo fajna. Są to ludzie którzy chętnie obcują z kulturą, sztuką. Są to ludzie którzy doceniają to co robimy.


DOŁĄCZ DO NAS!

Zostań częścią tego wielkiego wydarzenia! Co prawda dwunasta edycja Silesia Business & Life Golf Cup już za nami, ale przygotowania do trzynastej edycji już wystartowały! To fantastyczna okazja, by poznać wspaniałych ludzi świata biznesu, sportu i rozrywki. Jeśli jesteś miłośnikiem golfa – zapraszamy do udziału w turnieju. Jeśli natomiast oferujesz produkty marki premium, a prowadzona przez Ciebie firma szuka klientów i rozpoznawalności – to miejsce jest stworzone dla Ciebie. Wspólnie możemy rozwijać się, zarażać wszystkich pozytywną energią i miłością do golfa. Zapraszamy do kontaktu!

Wyniki Turnieju Finałowego

Stroke Play Brutto 

1. Marcel Benbenek

2. Tomasz Piecyk

3. Piotr Piecyk

Stableford Netto HCP 0.1-16.0

1. Artur Mroziński

2. Ryszard Sobiesiak

3. Tomasz Ładocha

Stableford Netto HCP 16.1-26.0

1. Robert Ruchniewicz

2. Maciej Wawrzyniak

3. Andrzej Dzierżyc

Stableford Netto HCP 26.1-36.0

1. Paweł Ślusarczyk

2. Izabela Kępa